Тепловізійний приціл IWT Sheitan MK2 60Код AA-0005564 |
Ціна:1 311 000 грн |
Тепловізійний приціл IWT «Sheitan MK2 60»
Тепловізійний приціл «Sheitan MK2 60» - це багатофункціональний і малогабаритне автоматичний пристрій, який зробить за Вас всю роботу. У ньому автоматизовано абсолютно все, починаючи про підготовки і закінчуючи пострілом, Вам же залишиться тільки вибрати мету.&Laquo;Sheitan» наділяє зброю високою точністю і гарантує результативність стрільби. Його використання дає користувачеві нові можливості в пошуку теплокровних об'єктів, незважаючи на погодні умови.&Laquo;MK2» виявить замасковану або приховану за рослинністю ціль, а також відмінно впорається зі своїм завданням під час дощу, снігу або в умовах сильного туману.
«Sheitan MK2 60» - це вдосконалений вигляд оптичного прицілу, який оснащений тепловізійним модулем з високою роздільною здатністю 640×480 пікселів. Дальність виявлення об'єкта складає до 2000 метрів при точності дистанції до одного метра. У приладі встановлено OLED-дисплей з роздільною здатністю 800×600 пікселів, а також WI-FI модуль на базі операційної системи Android. За допомогою WI-FI Ви зможете передавати відео на будь-який гаджет або прив'язувати дані до місцевості. Налаштування приладу відбувається за допомогою додатка «IWT Hunter», яке оснащено мультимовним інтерфейсом.
Технічні характеристики
«Sheitan MK2 60» оснащений шестідесятімілліметровим об'єктивом з двадцатічетирехкратним зумом і ручним фокусуванням об'єктива, а градус огляду в пристрої становить 10,4×7,8. Балістичний калькулятор, автоматична поправка прицілу по відстані і з урахуванням таких атмосферних явищ, як вітер, тиск, температура, відкривають нові можливості для точної стрільби. Крім цього, «MK2» має ще ряд відмінних рис:
- стабілізація зображення в режимі прицілювання і спостереження стане в нагоді при пересуванні цілі або користувача;
- електронний компас і GPS-навігація;
- пристрілка зброї в один постріл;
- лічильник пострілів для кожного окремого патрона і зброї;
- детектор руху повідомить про виявлений об'єкт за допомогою індикатора, звуковим сигналом по гарнітурі Bluetooth, або за допомогою вібрації на наручний пульт;
- візуальне визначення обсягів цілі є за допомогою опції вимірювання розмірів об'єкту і графічної лінійки;
- пристрій демпфірування перерозподіляє віддачу і вібрацію на зброю будь-якого калібру.
До даної моделі тепловізійного прицілу можна підключати такі бездротові пристрої:
- наручний пульт управління;
- ультразвуковий датчик вимірювання параметрів повітряних потоків, атмосферного тиску, вологості і температури навколишнього середовища;
- монітори для шоломів і іншу бездротову гарнітуру.
Також в пристрої є можливість записувати момент пострілу і виявлення цілі. Запис відео зі звуком ведеться на карту пам'яті micro SD об'ємом до 32 Гб.
Оптика для професіоналів від інтернет-магазину«OpticStore»
Підібрати тепловізійний приціл можна, відвідавши сайт opticstore.com.ua, де представлений широкий асортимент оптики. Представники нашого інтернет-магазину нададуть Вам повну інформацію про товар, що. Отримати консультацію можна, зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених в розділі «Контакти». Оплата замовлень здійснюється готівкою або за допомогою банківського переказу.
Технічні характеристики
| ОПТИЧНА СИСТЕМА | |
| Об'єктив | 60 мм f/1.0 |
| Кратність оптичної системи | x3, x6, x12, x24 |
| Поле зору,° | 10,4 х 7,8 |
| Поле зору, м на 100 м | 18,1 х 13,6 |
| Мінімальна ціна за клік, мм на 100 м | 2,8 |
| Фокусування об'єктива | Ручна |
| Дистанція детектування людини, м | 1750 |
| Дистанція розпізнавання людини, м | 450 |
| Дистанція ідентифікації людини, м | 225 |
| ФУНКЦІЇ прицілом/балістики | |
| Максимальна дистанція бал розрахунку, м | 2000 |
| База даних на 8 типів гвинтівок (стовбурів) | Так |
| База даних на 3 типи патрона до кожного стовбура | Так |
| Вбудований балістичний калькулятор | Так |
| Табличний балістичний калькулятор | Так |
| Автоматична корекція прицільної сітки по дистанції, куту місця цілі, параметрам атмосфери (температура, атмосферного тиску, вологість) | Так |
| Вітровий прогноз | Так |
| Пристрілка одним пострілом | Так |
| Вибір дистанції пристрілки (10-300 м) | Так |
| Вибір типу і яскравості прицільної сітки | Так |
| Функція автоматичного захоплення і супроводу цілі | Опція |
| Інтеграція з гвинтівкою з електромеханічним спуском | Опція |
| тепловізійного МОДУЛЬ | |
| Тип матриці | Неохолоджуваний болометр |
| Роздільна здатність | 640х480 |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5—13.5 мкм |
| Швидкість оновлення кадрів, Гц | 9/50 |
| Чутливість для об'єктива f/1.0 | <50 мк |
| Монохромне, кольорове відображення | Так, 12 режимів |
| Калібрування матриці | Внутрішній затвор (авто або вручну)/Без калібрування |
| далекомірна БЛОК | |
| Довжина хвилі лазера, нм | 905/1554 (опція) |
| Діапазон вимірювання дистанції, м | 10-2000 |
| Точність вимірювання дистанції, м | 1 |
| Обчислення істинної дистанції до цілі (з урахуванням кута місця цілі) | Так |
| Можливість юстирування сітки далекоміра на дисплеї приладу | Так |
| Підключення зовнішнього далекомірного блоку (по радіоканалу) | — |
| ДІСПЛЕЙ | |
| Тип дисплея | OLED |
| Роздільна здатність дисплея | 800х600 |
| Віддалення вихідної зіниці | 60 мм |
| Настройка діоптрій | ±3 діоптрії |
| ІНТЕРФЕЙСИ ЗВ'ЯЗКУ | |
| USB | microUSB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Так |
| Радіоінтерфейс 2,4 ГГц | Так |
| ОПЦІ | |
| Карта пам'яті microSD | Так, до 32 Гб |
| Вбудована flash пам'ять | Ні |
| Запис аудіо, відео, фото | Так |
| Читання даних microSD або вбудованої пам'яті через USB | Так |
| Оновлення вбудованого ПЗ через USB, microSD | Так |
| Передача потокового відео через Wi-Fi | Так |
| Налагодження та управління через Wi-Fi | Так |
| Підключення додаткових пристроїв (Пульт, вітрова станція та ін.) По радіоканалу | Так |
| Профілі параметрів | Так, 5 |
| Налаштування параметрів за допомогою про- грами IWTHunter | Так |
| Управління за допомогою швидких параметрів | Так |
| Режим навігації | Так |
| Визначення на карті власного місця розташування і розташування цілі | Так |
| Функція картинки в картинці | Так |
| Вимірювач розмірів цілі | Так |
| Режими запису відео | Вручну, по датчику пострілу, по детектору руху |
| Режими енергозбереження | Так |
| Вбудований детектор руху | Так |
| Регулювання яскравості дисплея по датчику освітленості | Так |
| Цифрова гіростабілізація зображення | Так |
| СИСТЕМНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Час включення приладу | до 15 секунд |
| Час автономної роботи приладу | >4 годин (при 0°С) |
| Елементи живлення | 4x CR123A або 4х 16340 |
| Вхід зовнішнього живлення | Так |
| Діапазон напруги зовнішнього живлення, В | 10—24 |
| ПЕРЕЛІК ІНТЕГРОВАНИХ ДАТЧИКІВ | |
| Датчик пострілу | Так |
| Датчик спокою | Так |
| Датчик наближення | Так |
| Датчик вільного падіння | Так |
| Датчик освітленості | Так |
| Датчик кута місця цілі | Так |
| Датчик кута завалу | Так |
| Датчик температури | Так |
| Датчик атмосферного тиску | Так |
| Датчик відносної вологості | Так |
| Таймер відключення | Так |
| Модуль глобальної навігаційної супутникової системи | Так |
| Компас | Так |
| Гіроскоп | Так |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Діапазон робочих температур | -40°С…+65°З |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюмомагніевий сплав |
| Габаритні розміри, мм | 259 x 103 x 85,6 |
| Маса приладу (без елементів живлення), г | 850 |






















