Зарядний пристрій AGM NE-Charger for RattlerV2Код AA-0014151 |
Ціна:3 000 грн |
Зарядний пристрій для AGM NE-Charger for RattlerV2
Перед вами фірмовий зарядний пристрій AGM NE-Charger від компанії AGM Global Vision (США), який призначен для зарядки Літій-Іонних модульних AGM акумуляторів NE-4400 декількох серій тепловізійних прицілів: AGM RattlerV2, Rattler-C V2 і Clarion. Середній час відновлення батарей – 4 години. Пристрій має світлодіодну індикацію стану заряду. Інтерфейс підключення - USB Type-C.

Зарядний пристрій для AGM NE-Charger for RattlerV2 характеристики
- Для зарядки акумуляторів AGM NE-4400 (Rechargeable Battery);
- Сумісні пристрої: AGM RattlerV2, Rattler-C V2 і Clarion;
- Кількість одночасно джерел які заряджаються -1;
- Вхідна напруга 5В, потужність 2А;
- Вихідна напруга 4,2 Вольт, потужність 1,35 А;
- Інтерфейс USB Type-C (блок живлення не входить в комплект);
- Світлодіодна індикація ступеня заряду (червоний/зелений);
- Середній час зарядки – 4 години;
- Діапазон робочих температур від 0°C до +45°C;
- Габарити 80,4×76,1×38,3 мм, вага 0,095 кг.
Особливості
Контактна група зарядного пристрою в точності відповідає відповідної частині акумуляторів AGM NE-4400. Для підключення приладу, наприклад, до комп'ютера можна скористатися будь-яким кабелем USB Type-C. Вхідна напруга 5 Вольт, 2А. Вихідні параметри: напруга В 4,2/1,35 А. При підключенні акумулятора на зарядному пристрої засвітиться червоний світлодіод. По завершенні процесу заряду загориться зелений світлодіод. Важливо дотримуватися рекомендованого діапазону температур навколишнього повітря від 0°C до +45°C.
Увага! Адаптер живлення не входить в комплект поставки!

В інтернет-магазині Оптиксторе можна купити зарядний пристрій для AGM NE-Charger for RattlerV2 з фірмовою гарантією виробника. Замовлення на обладнання приймаємо онлайн на сайті або за телефоном +38 (063) 7-987-987. Доставка в Україні здійснюється послугами транспортних компаній (Нова пошта та ін), в Києві ваші покупки відправимо кур'єром, також ви зможете самостійно забрати їх з нашого офісу.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип акумуляторів | AGM NE-4400 (Rechargeable Battery) |
| Сумісні пристрої: | Тепловізійні приціли AGM RattlerV2, Rattler-C V2 і Clarion |
| Кількість одночасно заряджаються джерел | 1 |
| Вихідна потужність | 5В/2А DC |
| Вихідна напруга | 4,2 В/1,35 А |
| Середній час зарядки | 4 години |
| Індикація заряду | Світлодіодна (червоний/зелений) |
| Діапазон робочих температур | 0°C до +45°C |
| Габарити та вагу | 80,4×76,1×38,3 мм, вага 0,095 кг |














