Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт•г / 500 Вт)Код AA-0009241 |
Ціна:15 000 грн |
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт.ч)
EcoFlow RIVER 2 Max – портативна зарядна станція, яку можна використовувати де завгодно. Порівняно з попередньою моделлю на 35% зменшено час зарядки. Повністю відновити джерело можна всього за 60 хвилин. Комплект батарей побудований на літій-залізо-фосфантих акумуляторах (LiFePO 4), які гарантують більше 3000 циклів перезаряду. Тобто щоденне використання станції може тривати близько 10-ти років. Цифрова система захисту і управління гарантує стабільну роботу на всьому терміні експлуатації. Станція може використовуватися в якості резервного джерела живлення для дому, вихідний потужності і ємності акумулятора досить для того, щоб живити до 80% побутових приладів і техніки. Час перемикання при зникненні електропостачання в будинку складає до 30 мілісекунд.

При нестачі штатної вихідної потужності (512 Вт/ч) можна активувати режим X-Boost і отримати на виході 1000 Вт, яких вистачить для включення, наприклад, потужного пилососа, фена, бутербродниці та ін. Однією з головних особливостей станції EcoFlow RIVER 2 Max є її можливість зарядки різними способами: від електромережі 220 Вольт, бензинового або дизельного генератора, прикурювача автомобіля, сонячної панелі, і по інтерфейсу USB.

Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, характеристики:
- Ємність акумуляторів – 512 Вт-годин;
- Тип акумуляторів - літій-залізо-фосфанті (LiFePO 4);
- Кількість циклів перезаряду -3000;
- Спосіб зарядки від мережі 220В / традиційного генератора (1ч), сонячна панель 220 Вт (5 год), автомобільна 100 Вт(6год);
- Інтелектуальна система управління батареями BMS;
- Захист від перенапруги/ перевантаження/короткого замикання;
- Дві розетки змінного струму 220В, чиста синусоїда;
- Три порти USB-A, один USB-C (100 Вт), два порти DC5521;
- Номінальна вихідна потужність - 500 Вт, пікова 1000 Вт (режим X-Boost);
- Модуль Wi-Fi, Bluetooth для віддаленого управління;
- Габарити 27 х 26 х 19,6 мм, вага – 6 кг;

Особливості:
Літій-залізо-фосфанті акумулятори LiFePO 4 на відміну від поширених літієвих, мають значно більший термін служби. Виробник гарантує близько 3000 циклів перезаряду із збереженням ємності до 80%. Таким чином, ви зможете користуватися зарядної станцією протягом 10-ти років.

Інтелектуальне управління BMS
Унікальна система управління батареями BMS має 54 алгоритму захисту і кілька інтелектуальних типів (8) повністю виключають: перевантаження, виникнення короткого замикання, перенапруження. Вбудований вентилятор забезпечує прийнятні умови роботи. Корпус ефективно розсіює надлишкове тепло. Станція сертифікована по міжнародному стандарту UL (Underwriters Laboratories Inc), має вогневий захист класу V-0, що підтверджує безпеку під час експлуатації.

Різноманітний інтерфейс
Одним з головних переваг портативної зарядної станції є різноманітний інтерфейс, який може виручити в будь-якій ситуації, де б ви не знаходилися. У заміській поїздці може знадобитися абсолютно все, починаючи від інтерфейсу USB для зарядки цифрових гаджетів і закінчуючи мережею 220 В для підключення побутових приладів, освітлення і так далі.

Віддалене управління по Wi-Fi, Bluetooth
Контролюйте стан зарядної станції зі свого смартфона за допомогою фірмового мобільного додатку EcoFlow. Дистанційно ви зможете вмикати і вимикати порти заряду, налаштовувати вихідну потужність, швидкість зарядки і керувати інтелектуальним генератором.

Інтернет-магазин Opticstore.com.ua є офіційним представником компанії EcoFlow на території України. Зарядну станцію EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт.ч) купити можна з повною гарантією виробника. Замовляйте онлайн, додавши товар в корзину, або телефонуйте менеджерам по телефону +38(063)7-987-987. Доставка по Україні транспортними компаніями, «новою поштою» та іншими перевізниками. Оплата зручним способом: картою або готівкою при отриманні.
Характеристики
| Тип акумулятора | ОФП (LiFePO4) |
|---|---|
| Ємність, Вт-годин | 512 |
| Спосіб зарядки | Автомобільна зарядка - 6 годин повної зарядки, 100 Вт (Максимум) Зарядка від мережі - 1 година повної зарядки, 660 Вт (Максимум) Зарядка від сонячної панелі - 5 годин повної зарядки, 220 Вт (Максимум) Традиційний генератор Зарядка інтелектуальним генератором Zhenghao - 1 година повної зарядки, 660 Вт (Максимум) |
| Час повної зарядки | 60 хвилин |
| Цикли життя акумулятора | 3000 циклів до 80% ємності |
| Системи управління | 54 алгоритму захисту + 8 інтелектуальних захистів Інтелектуальний охолоджуючий вентилятор з регульованою температурою Ефективне розсіювання тепла Вогнезахист класу V-0 Інтелектуальна система управління батареями BMS Вісім дуг безпеки Резервний акумулятор Захист від перенапруги/перерозряду/перевантаження/короткого замикання |
| Тестування і сертифікації | UL сертифікація |
| Габарити, см | 27 х 26 х 19.6 |
| Вага, кг | 6 |
| Температура заряду | від 0 до 45°C |
| Температура розряду | від -10 до 45°C |
| Вхідна напруга зарядки змінного струму | 220-240В, 10А, 660Вт |
| Вхід заряду сонячної панелі | 11-50В, 13А, 220Вт |
| Автомобільний зарядний пристрій | 12 В / 24 В постійного струму, 8 А, 100 Вт |
| Кількість розеток для виходу змінного струму, шт | 2 |
| Вихід змінного струму | 500 Вт |
| Кількість портів USB-A, шт | 3 |
| Вихід USB-A | 12 Вт |
| Кількість портів USB-C, шт | 1 |
| Вихід USB-C | 100 Вт |
| Кількість портів DC5521, шт | 2 |
| Wi-Fi | Є |
| Bluetooth | Є |
| Розумний генератор | 1000 Вт |
| AC вхід | 660 Вт, зарядка від 0% до 100% за 60 хвилин |
| Температура зберігання | від -10°C до 45°C (від 20°C до 30°C найкраще) |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Пікова потужність, Вт | 1000 |
| Чиста синусоїда, В | 220 |
| AC вихід (низька напруга) | 4 розетки, 500 Вт всього (перенапруження 1000 Вт), X-Boost 1000 Вт |
| AC вихід (висока напруга) | 2 розетки, 500 Вт всього (перенапруження 1000 Вт), X-Boost 1000 Вт |
| Гарантійний термін, років | 2 |
- 5Олександра11, November 2024
Придбала зарядну станцію EcoFlow River 2 Max і залишилася дуже задоволена. Вона має компактний розмір і високу потужність, що дозволяє швидко заряджати пристрої, навіть великі, як ноутбуки та камери. Час роботи на одному заряді вражає, а можливість підключати кілька пристроїв одночасно дуже зручна для подорожей чи на природі. Також оцінюю зручність в управлінні через мобільний додаток. Це надійне та потужне рішення для різних потреб. - 5Олександр12, May 2023
Непогане рішення для заживлення робочого місця і непрожорливої побутової техніки але при використанні стаціонарного компʼютера може знадобитися безперебійник між станцією і компʼютером, а у випадку з ноутбуком то все чудово.













